Soru:
Belirli yönlendirici / erişim noktası markası aranıyor
SPRBRN
2016-02-21 18:59:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Birkaç hafta veya ay önce, muhtemelen Hacker News'te bir tartışma okudum ve içinde birisi tüm yönlendirici sorunlarını düzelten bir yönlendirici önerdi. Alım mükemmeldi ve misafir erişimini ayrı bir ağda, çok fazla çaba harcamadan geri kalanlardan güvenli bir şekilde yapılandırma seçeneği vardı.

Markanın adını hatırlamıyorum. Sanırım içinde U ve Q var, ama emin değilim. Yönlendiricinin kendisi Engenius gibi yuvarlak ve beyazdı, ancak hatırladığım kadarıyla ledler yoktu. Temel model için fiyatlandırma yaklaşık 80 Euro'ydu ve yaklaşık 240 Euro'luk profesyonel versiyonlar vardı.

Engenius router

Hangi yönlendiriciden bahsettiğim hakkında bir fikriniz var mı? Engenius bile olabilir, ancak incelemelerde misafir ağ kurulumu hakkında hiçbir şey bulamadım.

Bu soru değiştirilmeli. Bunun yerine hangi yönlendiricinin iyi bir satın alma olduğunu bize sorabilirsiniz.
@PeterZhu Katılmıyorum. Söz konusu gerekli ürün çok spesifiktir ve olabildiğince iyi tanımlanmıştır.
@PeterZhu - Başlığı güncelledim. Bu özel marka adını bilmek istiyorum.
Öyleyse bir [indentify-this-hardware] etiketimiz olmalı mı? DALGA GEÇMEK! (bu sorunları tanımlayanlar için)
Bir cevap:
Andy
2016-02-22 08:06:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Resminize ve "U" ile "Q" içeren açıklamaya bakıldığında, Ubiquiti Networks 'ten bir ürün düşündüğünüz anlaşılıyor. Geçen Ekim ayında Ars Technica 'da onlar hakkında çok detaylı bir makale vardı.

Tek sorun, sizin resminize benzeyen bir yönlendiriciye sahip olmaması. Yine de Erişim Noktaları var.

Ars'ın incelediği noktalardan biri UniFi AP AC Pro idi. Bunu doğrudan Ubiquiti'den (satılmadığında) 150 dolara alabilirsiniz.

Unifi AP AC Pro - Source: Ars Technica http://arstechnica.com/gadgets/2015/10/review-ubiquiti-unifi-made-me-realize-how-terrible-consumer-wi-fi-gear-is/

Yerde! Çok teşekkür ederim! Yuvarlak, beyaz, led yok ve bunun bir yönlendirici değil, bir erişim noktası olduğu konusunda haklısınız.


Bu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 3.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...