Soru:
Böyle Mekanik Klavyeler Var mı?
Yi Shen
2018-05-29 05:37:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Çok uzun zamandır aşağıdaki özelliklere sahip mekanik bir klavye arayışındayım. Piyasada incelediğim birçok büyük oyuncu bazı özelliklere sahip, ancak hiçbiri hepsine sahip değil. Bence bunları bir araya getiren bir üretici olmalı.

  • "Açık" Tasarım. Corsaire K70 gibi, rahat temizlik için kenarlıksız bir klavye istiyorum. Bir rüzgar, klavyenin bir ucundan diğerine geçebilmelidir.
  • 2+ USB / ses geçişi. Razer ve Daskeyboard'da benzer tasarımlar gördüm. Eski marka 1 USB ve 1 ses bağlantı noktası sunarken, ikincisi 2 USB bağlantı noktası sunuyor. Her ikisi de iyidir.
  • Dokunsal düğme. Cherry MX maviyi tercih ediyorum. Ancak benzer anahtarlar da memnuniyetle karşılanmaktadır. Yani Razer Green Switch.
  • Ses kontrolü ve oynatma için özel Medya tuşları. Fn + F12 gibi tuş atamalarına gerek yoktur.

Teşekkürler.

Hangi beden? Tam boy, TLK,% 60,% 40?
İyi soru. Tam boy veya TLK olması en iyisidir. Eve, sil, sonlandır, pg up, pg dn'ye hızlı erişime ihtiyacım var.
Razer'ın birkaç tane var ama bunlar Greentech anahtarları, Cherry değil. Bakmaya devam edeceğim.
Şahsen, Kod Klavyesinin medya kontrollerinin tek elle kullanımının kolay olduğunu düşünüyorum. Bence mekanik bir klavyede özel medya tuşları almak ve normal tuşlara düşük kalitede (yani milyonlarca tuş basımı için derecelendirilmemiş) medya tuşlarına sahip olmak garip.
Bir cevap:
JMY1000
2018-06-22 07:25:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Şimdiye kadar sadece faturaya uyan iki klavye bulabildim. Birinin diğerine göre belirli bir tavsiyem yok - ikisi de iyi ama mükemmel markalardan değiller, biraz garip düzenler kullanıyorlar, oldukça pahalılar ve (IMO) oldukça zayıf görünüyorlar - ama ikisi de özellikle kötü seçenekler değil ve ben Kişisel tercihinize göre seçim yapmanızı öneririm.

G.Skill KM780 MX - 103,67 $ / KM780R MX - 83,20 ABD doları / KM780R MX RGB - 129,99 ABD doları

enter image description here

Cougar 700.000 - 117,79 ABD doları

enter image description here

Aman Tanrım, çok teşekkür ederim! Sen en iyisin!


Bu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 4.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...